Česky    English

Marketing   Komunikace   Poradenství

Marketing

Produkty a služby z portfolia strategického a behaviorálního marketingu s vysokou přidanou hodnotou, které osloví zejména firmy, manažery a prodejní týmy z různých oblasti služeb a průmyslu. Cílem úspěšné marketingové strategie je vytvořit kritické a signifikantní hodnoty, které konečného zákazníka motivují zboží či službu nakupovat opakovaně.

Zobrazit

Komunikace

Produkty a služby integrované do účinných nástrojů pro přípravu, prezentaci a komunikaci klíčového sdělení identifikované cílové skupině. Na základě analýz nákupního chování zákazníků a kontinuálního vyhodnocování jejich reakcí se řídí celý proces komunikace s cílem dosažení optimálního výsledku.
 
 

Zobrazit

Poradenství

Vysokou výkonnost lze definovat jako umění dělat správně správné věci. Je podmíněna efektivitou, motivací, inspirací a firemní kulturou. Jednoznačným kritickým faktorem a klíčem k úspěchu se proto stává "jak" firmy a jejich prodejní týmy prodávají, ne "co" prodávají.
 
 

Zobrazit

Vítejte na stránkách Nanobrand, s.r.o.

   Nanobrand, s.r.o. je specializovaná poradenská firma, která svým klientům nabízí služby zaměřené na design, tvorbu, implementaci a efektivní komunikaci marketingových strategií s využitím moderních trendů a nástrojů z portfolia hodnotového a behaviorálního marketingu.     

   Dominantním produktem naší činnosti je komplexní poradenství s cílem dosáhnout pro naše klienty významné přidané hodnoty. Tuto hodnotu vytváříme prostřednictvím synchronizace synergií všech žádoucích efektů použitých marketingových a komunikačních strategií. Precizní řízení celého procesu implementace vede ve finále k dosažení strategického cíle. 

   Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a těšíme se na Vaše dotazy, zájem o naše služby a také na osobní setkání s Vámi.

Power-Q
Registrace
Aktuality